Deinum

Monthly Archives: november 2014

Locatie kunstwerk ‘De Sipel’

november 27, 2014 Reacties uitgeschakeld voor Locatie kunstwerk ‘De Sipel’

Deinum, 15 oktober 2014

 

Beste dorpsgenoten

Op zaterdag 5 juli jl.  hebben we het honderdjarig bestaan van dorpsbelang “De Eendracht” gevierd. De wandeltocht langs gedenkwaardige panden, de toespraak van Douwe Gerbens in de regen,  de onthulling van het kunstwerk “DE SIPEL” en het gezamenlijke etensmaal in de zon.

Het is prachtig als “Kunst” veel oproept. Het is jammer dat de plek waar het staat, meer  onderwerp van gesprek lijkt dan het kunstwerk zelf.

Destijds is voor  deze locatie gekozen mede, omdat het van oudsher al een centrale- en verzamelplek is in Deinum.

Het blijkt echter dat niet iedereen  gelukkig is met de plek voor “DE SIPEL”, daarom willen wij graag de keuze van een definitieve locatie van het kunstwerk aan de inwoners van Deinum laten….”

Daarom dorpsgenoten, laat uw stem horen!,

“De allermooiste locatie voor de Sipel is………….”

U kunt uw keuze met uw naam, adres en  motivatie kenbaar  maken tot uiterlijk 15 december 2014 via:  doarpsbelang.deinum@gmail.com ,  of door  de onderstaande antwoordstrook in  te leveren bij de  onderstaande bestuursleden van Dorpsbelang:

Luutsen Kingma,  Heechpaed 12

Gerben Bakker, Skoallestrjitte 2a

Spelregels: alleen volledig ingevulde mail en antwoordstrook met naam en adres telt mee, één stem per inwoner van Deinum vanaf 14 jaar.

Met vriendelijke groet,

Dorpsbelang De Eendracht Deinum

___________________________________________________________________________

Antwoordstrook

Naam en adres:………………………………………………………………………………………………..

 

Mijn mooiste plek voor De Sipel is:………………………………………………….

 

Motivatie:…………………………………………………………………………………………


Zondag 7 december – Hardlopend over de brug van Deinum

november 20, 2014 Reacties uitgeschakeld voor Zondag 7 december – Hardlopend over de brug van Deinum

10440933_356510637850808_3696622456099907236_n


Uitnodiging ledenvergadering IIsklub it Sipeltsje

november 18, 2014 Reacties uitgeschakeld voor Uitnodiging ledenvergadering IIsklub it Sipeltsje

Beste dorpsgenoten en ijsliefhebbers,

Op maandag 24 november om 20.30 uur houdt Iisklub it Sipeltsje de jaarlijkse ledenvergadering in het hokje bij de ijsbaan.

Iedereen is van harte welkom

Meer lezen

Uitnodiging Presentatie status gebiedsontwikkeling

november 13, 2014 Reacties uitgeschakeld voor Uitnodiging Presentatie status gebiedsontwikkeling

PRESENTATIE STATUS GEBIEDSONTWIKKELING DEINUM PER NOVEMBER 2014
Beste Deinumers,
Op 25 februari 2014 is het prachtige & ambitieuze schetsplan van de gebiedsontwikkeling aan de
oostkant van Deinum (talud) gepresenteerd aan de  inwoners van Deinum.
Na  deze 25ste februari  is achter de schermen druk  gesproken over-  en gerekend aan de uitwerkingen
tot een (bijna) definitieve invulling van de oostkant van Deinum, die onderdeel uitmaken van de
gebiedsontwikkeling tussen Marsum, Ritsumasyl, Deinum en Boksum.
Wij nodigen jullie graag uit voor de presentatie van deze uitwerkingen van het oorspronkelijke
schetsplan van februari 2014 tot de beoogde invulling van het gebied Deinum Oost  richting eindfase.

 

 


Lampion optocht

november 11, 2014 Reacties uitgeschakeld voor Lampion optocht

De weergoden werken vanavond uitstekend mee tijdens de traditionele Sint Maarten optocht. Om 18:30 uur bij de gymnastiekzaal gaat Sint Maarten van start met de jaarlijkse rondtocht door Deinum. Na de optocht worden er bij open vuur gezamelijk nog een aantal liedjes gezongen. Hierna zal Sint Maarten de kinderen bij de deuren langs sturen …