Monthly Archives: augustus 2016
Informatiebijeenkomst herinrichting Deinum-Boksum
Dinsdag 13 september is er een informatiebijeenkomst voor inwoners van Deinum en Boksum over het project Herinrichting Deinum-Boksum.
Projectmedewerkers van de gemeente Menameradiel, provinciaal projectbureau Vrij-Baan en Reef Infra informeren inwoners en belangstellenden graag over de komende werkzaamheden, de verdere planning van het project en de aanpassing van de onderdoorgang De Twilling.
Geïnteresseerden zijn welkom op dinsdag 13 september om 19:30 uur in It Holt. Na een algemene presentatie is het mogelijk om de aanwezige projectmedewerkers vragen te stellen.
Voortgang sportvelden
De nieuwe sportvelden in Deinum krijgen steeds meer vorm.
Voetbalveld
De laatste laag met lavazand is present; vanaf 1 september wordt het kunstgras gelegd.
Kaats- en korfbalveld
Na het leggen van het kunstgras worden ook de overige grasvelden ingezaaid.
Volg de webcam voor de voortgang!
Meer lezenBypass Deinum
Vanaf maandagmiddag 29 augustus rijdt het tijdelijk anders bij Deinum. Dan maken automobilisten en (brom-)fietsers van en naar Deinum (naast de Hegedyk) gebruik van een bypass. Deze omleiding is nodig om de nieuwe spooronderdoorgang te bouwen. Eerst worden kabels en leidingen verlegd. Deze moeten worden verplaatst zodat aannemer Reef straks verder kan werken aan de aanleg van de nieuwe onderdoorgang onder het viaduct de Twilling.
Meer lezen